Jen tak dál! Do telefonů řady Galaxy S21 míří Android 14 s One UI 6

samsung galaxy s21 android 14
  • Řada Galaxy S21 se dočkala aktualizace na Android 14
  • V tuto chvíli se šíří Evropou, na redakční telefon ale update stále nedorazil
  • Mimo nadstavby One UI 6 lze počítat také s listopadovými bezpečnostními záplatami

Systému Android 14 s nadstavbou One UI 6 se konečně dočkali i majitelé takřka tři roky starých vlajek z řady Galaxy S21. Aktuálně se šíří Evropou, konkrétně byla zaregistrována na Švýcarsku. V době psaní článku sice update není dostupný na redakčním Galaxy S21 Ultra, ale jihokorejská firma tradičně rozesílá updaty postupně, takže může pár dní trvat, než se dostane ke všem uživatelům.

Aktualizace má velikost okolo 2,3 GB, takže pokud nemáte neomezená data, doporučuji ji stáhnout na Wi-Fi. Mimo novinek, které jsou spojené s Androidem 14 a One UI 6, jako je například nové ovládací centrum, widgety či přepracované emoji, obsahuje aktualizace také bezpečnostní aktualizace z listopadu 2023.

galaxy s21 one ui 6 android 14

Telefony, které vyšly na začátku roku 2021 byly původně spuštěny s Androidem 11 a vzhledem k tomu, že jim byly přislíbeny 4 roky hlavních aktualizací, dostanou příští rok i Android 15, poté se s nimi Samsung rozloučí. Jestliže tedy máte Galaxy S21, Galaxy S21+ nebo Galaxy S21 Ultra, zkontrolujte v Nastavení > Aktualizace softwaru, zda ji máte k dispozici, případně nám prosím dejte vědět do komentářů.

Už jste dostali aktualizaci na One UI 6?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)