Samsung Galaxy S20 na prvních snímcích: méně zahnutý displej a čtyři fotoaparáty

samsung galaxy s11 fotografie

Lidem z XDA Developers se podařilo dostat první snímky nadcházejícího Samsungu Galaxy S20. Konkrétně se to povedlo známemu leakerovi Maxovi Weinbachovi a v tomto případě se jedná o Plus variantu. Kromě toho, že má telefon trochu jiné rozložení kamery, než jsme mohli vidět na uniklých renderech také fotografie potvrzují, že se Samsung chystá přeskočit celou řadu čísel a skočit přímo na název Galaxy S20.

Fotografie, které se poměrně shodují s předchozími CAD úniky Weinbach získal od anonymního zdroje. Telefon je vidět v celé své kráse a jak se očekávalo, bude mít průstřel uprostřed, podobně jako Galaxy Note 10. Na základě odlesků jsme také schopni vidět, že jsou okraje oproti předchůdcům méně zakřivené. Vypadá to tak, že si vzal Samsung zpětnou vazbu uživatelů k srdci, jelikož právě příliš zakřivený displej mnoha lidem vadil.

Potvrzují se také další spekulace o absenci Bixby tlačítka. Na zadní straně můžeme vidět čtyři senzory fotoaparátu, LED blesk a pravděpodobně mikrofon. Dle XDA Developers by měl mít primární fotoaparát rozlišení 12 megapixelů, přičemž mu má sekundovat ultraširokoúhlý objektiv, teleobjektiv a makrofotoaparát.

Jak se vám líbí Samsung Galaxy S20?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)