Věděli jste? Galaxy S20 FE se Snapdragonem nyní koupíte pod 10 tisíc

samsung galaxy s20 fe sleva

Samsung Galaxy S20 FE rozhodně patřil k těm nejlepším telefonům, které byly představeny na podzim roku 2020. Jihokorejská firma se rozhodla vůbec poprvé vydat tzv. Fan Edition, ve které namíchala svým uživatelům to nejlepší z vlajkových lodí za lepší cenu. Navíc je k dostání také verze s čipem Snapdragon, které jsou obecně oblíbenější, než Exynosy. A nyní je tento kousek k dostání za vcelku zajímavou cenu.

Samsung nabízí Galaxy S20 FE za zajímavou cenu

Ještě předtím si ale pojďme připomenout specifikace. Na papíře totiž vypadá telefon stále překvapivě dobře. Přední stranu pokrývá 6,5palcový Super AMOLED displej s Full HD+ rozlišením a 120Hz obnovovací frekvencí. Narušuje jej 32Mpx selfie kamerka, na zadní straně pak nalezneme 12Mpx hlavní snímač, 8Mpx teleobjektiv a 12Mpx ultraširoký senzor.

Abychom si udělali pořádek v čipsetech, existují celkem tři verze Galaxy S20 FE. Klasická 4G verze disponovala čipem Exynos 990, verze 5G pak Snapdragonem 865. Přibližně před rokem ale firma přestala vyrábět variantu s Exynosem a tak by se ve všech novějších kusech měl o výkon starat právě Snapdragon 865 a je jedno, zda jde o 5G či 4G variantu. Dopomáhá mu 6 GB RAM a 128GB úložiště.

Výdrž má na starost 4500mAh baterie s podporou 25W kabelového a 15W bezdrátového nabíjení, dokonce nechybí ani reverzní nabíjení. Telefon lze nyní pořídit na většině českých e-shopů za cenu 9 990 Kč, což je poměrně solidní nabídka, když vezmete v potaz že jde stále o vlajkový telefon. Pokud byste se o něm chtěli dozvědět více informací, mrkněte na naší recenzi.

Dávala by vám koupě S20 FE nyní smysl?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)