Levnější verze Galaxy S20 FE dostává Android 12 s One UI 4. Už ho máte?

Android 12 Galaxy S20 FE 4G

Společnost Samsung začala rozšiřovat aktualizaci nového One UI postaveného na Androidu 12 na předloňské vlajky Galaxy S20 a také později vydaný Galaxy S20 FE 5G. Nyní se však dostává také na 4G variantu, která disponuje čipsetem Exynos 990.

Galaxy S20 FE 4G dostává Android 12

Aby bylo tedy vše jasné, v současné době rozšiřuje jihokorejský gigant aktualizaci na obě verze telefonů. Co se týče 4G varianty SM-G780F, v ní se aktualizace označuje jako G780FXXS8DUL6. Kromě nového systému můžeme počítat také s prosincovými bezpečnostními záplatami. V současné době byla spatřena v Rusku a Švédsku, ovšem během několika dnů se dostane také do ostatních zemí.

One UI 4.0 hands-on: Key features and walkthrough!

One UI 4.0 hands-on: Key features and walkthrough!

Pokud tedy některý z těchto telefonů vlastníte, zkuste aktualizaci zkontrolovat v Nastavení > Aktualizace softwaru. Na náš Galaxy Z Fold2 nám aktualizace zamířila včera, takže se určitě můžete těšit na naše dojmy z nového systému od Samsungu.

Jak se vám zatím líbí One UI 4?

Zdroj: SamMobile

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)