Design a první parametry levnějšího Samsung Galaxy S11e poodhaleny

samsung galaxy s11e spekulace

Na konci pracovního týdne jsme se dočkali prvního poodhalení základního Samsung Galaxy S11. Dnes stejná osoba, tedy @OnLeaks, zveřejnil informace i o menším a levnějším Galaxy S11e. Oproti modelu z minulého roku chystá Samsung několik změn, ať už je to displej, průstřel či třeba zadní strana s fotoaparáty. A jak se očekávalo, i tento model velice pravděpodobně nebude mít 3,5mm audio konektor, pokud se tedy úniky potvrdí. Stejně jako u Galaxy S11, i dnes platí, že se nejedná o oficiální potvrzené informace a ve finále se můžou telefony více či méně lišit.

I Samsung Galaxy S11e má mít zaoblený displej a průstřel uprostřed

První, čeho si všimnete je to, že i Galaxy S11e má průstřel uprostřed horní části, podobně jako to má být i u Galaxy S11, nebo to můžeme vidět u řady Galaxy Note 10. Minulý rok neměl Galaxy S10e zaoblený displej, čímž se lišil od dražších „sourozenců“. V roce 2020 už bychom však měli vidět zaoblený displej i u tohoto modelu. O této změně informovalo už dříve několik zdrojů.

Samsung Galaxy S11e: 360 renders [EXCLUSIVE]

Samsung Galaxy S11e: 360 renders [EXCLUSIVE]

Displej tohoto telefonu má mít velikost 6,2 až 6,3 palců, rozměry mají být 151.7 x 69.1 x 7,9 mm. Na spodním rámečku si můžete všimnout USB-C konektoru, 3,5mm už však chybí. Vypadá to, že se Samsung rozhodl podporu pro „jack“ ukončit u prémiových modelů. Na pravé straně je zapínací/vypínací tlačítko a kolébka ovládání hlasitosti. Na zadní straně je rovněž několik změn.

V první řadě jsou kamery umístěny vertikálně v levém horním rohu, podobně jako to má třeba Samsung Galaxy M30s. Nově už jsou na zadní straně 3 fotoaparáty a jeden dodatečný senzor. Čtečka otisků prstů se údajně přesunuje z bočního tlačítka do displeje, podobně jako to mají dražší Galaxy telefony.

Těšíte se na nové Galaxy S11 telefony?

Zdroje: pricebaba.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)