Samsung Galaxy S11 na prvních uniklých snímcích. Co na něj říkáte?

galaxy s11 první snímky

O Galaxy S11 se toho napovídalo dost. V minulosti jsme vám psali o všem od displeje, přes cenu až po čipset. Nyní se však odhalují první snímky, které ukazují klíčové vlastnosti nového designu. Je to vůbec poprvé, co je celé zařízení vidět naživo. Nicméně je celý telefon zabalen ve speciálním pouzdře, takže jsou vidět jen některé prvky.

Dva velmi rozmazané obrázky ukazují vyčnívající zadní fotoaparátu do tvaru písmene L, což se přímo shoduje se spekulacemi, o kterých jsme vám psali. Ty tvrdí, že fotoaparát vyčnívá 1,1 mm nad telefon. Odkrývá se nám tak hlavně fotoaparát, který bude celkem rozměrný. Je to nejspíše proto, aby se do celého modulu vešel velký 108 megapixelový snímač a 5x optický zoom.

galaxy s11 únik informací

Dle dalších nových spekulací bude telefon pravděpodobně osazen 5 000 mAh baterií, což je velký rozdíl oproti Galaxy S10, ve kterém je 4 100 mAh baterie. Zvýšení kapacity muselo nastat, jelikož je telefon mnohem více energeticky náročný a to hlavně kvůli displeji. Ten má přijít s ještě jemnějším rozlišením a hlavně 120 Hz odezvou.

Jak se vám líbí současný design Galaxy S11?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)