Samsung Galaxy S11 na prvních snímcích. Má pět foťáků a nemá jack

uniklé snímky Samsung Galaxy S11

O nástupci vlajkové lodi Samsung Galaxy S10 se toho už napsalo celkem hodně, ale stále nám chyběl pohled na jeho opravdovou podobu. Dočkali jsme se právě teď díky obrázkům od Onleaks a 91Mobiles. Rendery telefonu odhalují několik zajímavých věcí, které byly doposud jen předmětem teoretických debat. Uniklé snímky Samsung Galaxy S11 například prozrazují, že by měl smartphone disponovat pěti čočkami fotoaparátu.

Samsung Galaxy S11: 360 degree renders EXCLUSIVE

Samsung Galaxy S11: 360 degree renders EXCLUSIVE

Na první čelní pohled je zřejmé, že Samsung dále brzdí ve směru zahnutí displeje. Galaxy S11 bude mít v tomto ohledu znovu konzervativnější podobu, kterou nastavila předchozí S10. Obrazovka o velikosti 6,7 palce by měla mít také průstřel pro přední kameru. Pokud se na telefon podíváme z dalších úhlů, zjistíme hlavně to, že přišel o konektor jack. Jedenáctého vládce éry Galaxy tak budete muset pro přehrávání audia vybavit redukcí z USB-C. Mřížka s reproduktorem nechybí. Na bocích smartphonu také najdeme změnu. Tlačítka napájení i hlasitosti se přesunula na pravou stranu.

A zadní strana? Co se týká fotografického vybavení nové vlajkové lodi jihokorejské značky, dá se předpokládat, že bude vycházet ze své předchůdkyně. V pětici senzorů tak pravděpodobně najdeme výbavu pro normální, ultraširoké, telefoto, a 3D ToF pořizování fotek, což je výbava Galaxy S10. Funkci a účel pátého zařízení zatím neznáme. Do užšího výběru ale můžeme zařadit například makro kameru nebo hloubkový senzor, tedy další zástupce fotografické výbavy u jiných smartphonů. Za zmínku určitě stojí, že uniklé snímky Samsung Galaxy S11 ukazují na podobnost s rámečkem fotoaparátů u Galaxy A71. Firma tedy pravděpodobně plánuje s tímto designovým prvkem pracovat u více přístrojů.

Jak se vám líbí vzhled Galaxy S11?

Zdroj: aauthority

 

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)