Samsung Galaxy S11 spatřen v benchmarku Geekbench

galaxy s11 geekbench

Budoucí vlajková loď jihokorejského giganta – Samsung Galaxy S11 byla spatřen v populárním benchmarku Geekbench. Dle očekávání se v jeho útrobách nachází čipset Exynos 9830, přičemž v některých zemích bude prodáván se Snapdragonem 965. Konkrétně se jedná o Plus variantu, která disponuje 12 GB RAM.

V telefonu běží Android 10 s nadstavbou One UI 2.0. Výsledky na jedno jádro jsou však nižší, než u čipsetu Exynos 9825 což dokazuje, že hardware ani software není ještě stoprocentně vyladěn. V testu na jedno jádro dosáhl Galaxy S11+ na skóre 427 bodů, přičemž v mutlijádrovém testu pak dosáhl na 2326 bodů. Exynos 9830 disponuje hned osmi jádry, přičemž nabídne dvě extrémně výkonná jádra Cortex A76, čtyři úsporná jádra Cortex-A55 a dvě vlastní jádra Exynos M5.

galaxy s11 geekbench

Spekuluje se také o displeji s poměrem stran 20:9 či schopnosti promítání hologramů či spektrometru. Ten by měl poznat složení nejrůznějších věcí včetně jídla. V něm tak snadno zjistíme, kolik obsahuje daný produkt tuků, cukru či bílkovin. Nová vlajková loď od Samsungu by měla být představena již v únoru na MWC (Mobile World Congress) 2020.

Co říkáte na Galaxy S11 v benchmarku Geekbench?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)