Bude mít Samsung Galaxy S11 displej s poměrem stran 20:9?

Samsung Galaxy S11 displej 20:9

Jihokorejský Samsung na trh chrlí telefony obrovskou rychlostí a není tedy divu, že zatímco mnozí zákazníci teprve rozbalují nové stroje jako Galaxy Note a Galaxy Fold, veřejnost už začíná řešit jejich nástupce. V tomto konkrétním případě novou vlajkovou loď Galaxy S11 a její parametry. Poslední zajímavou zprávou z vývoje tohoto modelu je odhalení, že bude mít Samsung Galaxy S11 údajně displej s poměrem stran 20:9. Informace pochází z benchmarku, ve kterém bylo odhaleno kódové číslo přístroje a přisouzeno právě této chystané novince.

Samsung Galaxy S10 a A70

V testu se objevilo zařízení běžící na Androidu 10 a s označením SM-G416U. To bylo podle předchozích zvyklostí u označování modelů Galaxy S ve formátu SM-G4xx přisouzeno právě chystané novince. Dokonce je možné, že půjde konkrétně o model S11 Plus 5G. Pokud skutečně bude mít obrazovka modelu S11 strany v poměru 20:9, bude větší (delší) než současná Galaxy S10. Tedy za předpokladu, že výrobce nezmenší celý telefon, což není pravděpodobné.

U vlajkové lodi Samsungu by šlo o vůbec první využití tohoto poměru stran, nicméně u levnějších telefonů jihokorejské značky by se neobjevilo poprvé. Displej stejných proporcí mají Galaxy A70 a A80. V případě použití těchto rozměrů se také nabízí otázka, jak velké nakonec bude mít model S11 rámečky nad a pod displejem. Logicky téměř žádné, ale necháme se překvapit. Samsung Galaxy S11 a jeho displej budou ještě zajímavým předmětem debat.

Chtěli byste telefon s tímto poměrem stran?

Zdroj: acommunity

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)