TOPlist

Řada Galaxy S10 dostává důležitý update. Co zlepšuje?

galaxy s10 aktualizace systému

Řada Galaxy S10 za několik týdnů oslaví své čtvrté narozeniny, přesto je telefon stále podporován, alespoň co se týče různých oprav a bezpečnostních záplat. Navíc se majitelé letos dočkali také aktualizace na One UI 4.1, což byla také poslední větší aktualizace. Systému One UI 5 se totiž dočká pouze Galaxy S10 Lite. Nicméně nyní dostává celá řada aktualizaci, která opravuje několik chyb.

Aktualizace se týká mobilů Galaxy S10, Galaxy S10+ a Galaxy S10e. Označuje se jako G97*FXXUGHVJ5 a má velikost přibližně 1 GB. Kromě říjnových bezpečnostních záplat mohou majitelé počítat také s vylepšením stability fotoaparátu, zlepšením konektivity a stability Bluetooth, zlepšením zabezpečení a celkově lepší stabilitou telefonu.

galaxy s10 aktualizace

V tuto chvíli se aktualizace šíří celou Evropou, takže pokud jeden z výše uvedených modelů máte, zkuste zkontrolovat aktualizaci v Nastavení > Aktualizace softwaru.

Už vám dorazila tato aktualizace?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)