A je to tady znovu. Samsung Galaxy Note 20 má problémy se zeleným displejem

galaxy note 20

Jeden z největších problémů Galaxy S20 Ultra (především Exynos verze) nyní potkává i aktuální vlajkové lodě. Samsung Galaxy Note 20 má totiž problémy se zeleným displejem. Kromě něj se problém týká i nových tabletů Galaxy Tab S7 a Galaxy Tab S7 Plus.

Galaxy Note 20 má problémy se zeleným displejem

Ještě zajímavější na tomto faktu je, že tentokrát se to týká hlavně modelů, ve kterých tiká čipset Snapdragon 865 Plus, naopak Exynos 990 verze žádný problém nemají. Je třeba zmínit, že v případě Galaxy Tab S7 se to týká i verze s LCD displejem. Může to být spojeno s vysokou obnovovací frekvencí (120 Hz), jelikož několik uživatelů sdělilo, že je tento problém viditelný pouze v tomto režimu.

samsung galaxy note 20 problémy se zeleným displejem

Naštěstí by se měla nazelenalá obrazovka vyřešit aktualizací. Tou horší však je, že problémů se špatnými barvami rapidně přibývá. A zdaleka se to netýká jen Samsungu. Zmínit lze například nedávno uvedený OnePlus Nord.

Co říkáte na tuto kauzu?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek