Na podzim uvidíme menší verzi Galaxy Note 10e. Další zprávy ale nepotěší

samsung galaxy note 10 spekulace

Včera jsme informovali o designu Galaxy Note 10. Dnes pro vás máme další várku informací. Některé jsou pozitivní, další už méně. Každopádně to vypadá, že po delší době přijde více změn. V první řadě bychom se měli dočkat i menší verze s názvem Galaxy Note 10e.

Řada Galaxy Note 10 údajně přijde o 3,5mm audio konektor i tlačítka

Už dříve se mluvilo o tom, že tento rok uvidíme více modelů Galaxy Note 10. Nové informace ohledně Galaxy Note 10e se objevily na serveru GalaxyClub.nl, kde redaktoři zjistili model baterie určené pro menší Note 10. Kapacita této baterie má být 3 400 mAh. Podobně se nedávno odhalila i kapacita baterie u Note 10, která má být 4 500 mAh. Co se týče displeje, tak displej Note 10e má mít 6,28 palců velký displej zatímco klasický Note 10 má mít 6,75 palců.

O dalších změnách informoval server Android Police. Mají informace od zdroje uvnitř Samsungu, který je angažován do vývoje. Samsung se má zbavit 3,5mm audio konektoru a také tlačítek. Tlačítka mají být nahrazena mačkatelným rámem či kapacitní plochou, podobně jako jsme to mohli vidět u HTC U12+. Stejným směrem se podle posledních informací vydá i Google u Pixel 4 telefonů. Zároveň tento zdroj potvrdil existenci dvou modelů Note 10.

Těšíte se na Samsung Galaxy Note 10e?

Zdroje: gsmarena.com, androidpolice.com, @BenGeskin

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)