Bude takhle vypadat Galaxy Note 10? První snímky naznačují design

samsung galaxy note 10 spekulace

Samsung Galaxy Note 10 je ještě několik měsíců daleko, i přesto jsme se dočkali již prvních renderů, které jsou založeny na uniklých informacích. Pojďme se tedy podívat blíže na to, co Samsung chystá u svého dalšího prémiového telefonu.

Samsung Galaxy Note10 bude mít větší displej s průstřelem

První úniky naznačují, že Galaxy Note 10 bude mít větší displej. To není tak moc překvapivé. I třeba kvůli tomu, že předchozí řada Galaxy Note 9 měla ještě “starší” design s rámečky. U Note 10 už bychom měli vidět průstřel s bezrámečkovým designem podobně jako u Galaxy S10. Jeden rozdíl má být v zaoblení displeje, které má být ještě větší než třeba u Note 7. Zároveň má existovat několik různých modelů. Kromě základní verze, se má dostat i na Galaxy Note10 Pro a také na 5G verzi.

Baterie telefonu má mít kapacitu 4 500 mAh, zároveň se má zrychlit i nabíjení. Na zadní straně už nebude čtečka otisků prstů, přesune se do displeje. Samozřejmostí je S Pen stylus a čtyři hlavní fotoaparáty. Server PhoneArena zároveň zveřejnil první rendery, ze kterých si můžeme udělat představu nad tím, co Samsung chystá.

Líbil by se vám Samsung Galaxy Note 10 v této podobě?

Zdroj: androidcommunity.com, phonerena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)