Samsung Galaxy Mega zastavil kulku a zachránil muže

cell-phone-gun

Víkend se povětšinou nese ve znamení klidu a odpočinku, tak si pojďme dát jednu odpočinkovou informaci. Pamatujete, když jsme vás loni informovali o tom, že telefon HTC Evo 3D zastavil kulku a zachránil muže z Floridy? Podobný incident se odehrál i nyní, v hlavní roli už ovšem není telefon od HTC, ale Samsung Galaxy Mega. Situace se přihodila na Tchaj-wanu – tamní muž Han spatřil na zemi peněženku útočníka, sebral ji a pronesl vtípek ve stylu: “konečně mám čím zaplatit pivo”. Celá situace se ovšem vyhrotila ve vzájemnou rozepři a souboj, ve kterém útočník na Hana vystřelil. Kulka prošla čistě jeho paží a před průnikem do oblasti hrudníku ji zastavil právě telefon Samsung Galaxy Mega. Nechceme ani domýšlet, co by se bez této blokády stalo.

Samsung Galaxy Mega - kulka

Bohužel nejsou dostupné kvalitnější fotky, ale vidíte sami, že poškození na první pohled není tak závažné (i když mobil Samsung Galaxy Mega už bude samozřejmě nejspíše nepoužitelný). Podle všeho použil útočník modifikovanou blíže nespecifikovanou zbraň, která ovšem nebyla tak účinná, což bylo nejspíše pro Hana klíčové. Útočník se sám vydal policii. Celkem zajímavá situace, že?

zdroj: digitaltrends.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (35)