Očekávaný Samsung Galaxy M52 5G je za rohem. Dostane výkonný čipset a velký displej

samsung galaxy m52 5g

Samsung Galaxy M52 5G je jistě jedním z nejočekávanějších telefonů vyšší střední třídy. Má totiž dostat poměrně výkonný čipset, velký Super AMOLED displej, solidní baterii nebo 64MPx hlavní snímač. K jeho představení by mělo dojít přitom během následujících několika týdnů.

Samsung Galaxy M52 5G je za rohem

Na webu Bluetooth SIG můžeme spatřit dva nové kódy telefonů – SM-M526B_DS a SM-M526BR_DS, přičemž DS znamená dualSIM. Tento certifikační úřad nesděluje kromě podpory Bluetooth 5.0 o telefonu vůbec nic. Již z předchozích úniků však víme, že bude telefon disponovat čipsetem Qualcomm Snapdragon 778G, který je nástupcem velmi populárního Snapdragonu 765G a tiká například v novém realme GT Master. Sekundovat mu má 6/8 GB RAM a 128GB úložiště.

Přední stranu má pak pokrývat 6,7″ AMOLED displej s Full HD+ rozlišením. Zatím však nevíme, jakou obnovovací frekvenci displej nabídne. O výdrž se má starat 5 000mAh baterie s podporou 15W nabíjení. Co se týče fotoaparátů, má jít o soustavu 64MPx hlavního, 12MPx ultraširokého a 5MPx hloubkového snímače.

Jak se na nový Samsung těšíte?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)