Samsung Galaxy M52 5G je novinka se 120Hz displejem, solidním čipsetem a zajímavou cenou

samsung 120hz displej

Společnost Samsung představila tak trochu v tichosti v Polsku telefon Galaxy M52 5G. Jedná se o vyšší střední třídu, která disponuje moderním čipsetem s podporou 5G, velice rychlým displejem nebo poměrně velkou baterií. Pojďme si jí tedy představit.

Samsung Galaxy M52 5G dostal rychlý displej i solidní čipset

Přední stranu tohoto telefonu pokrývá 6,7″ Super AMOLED displejem s rozlišením Full HD+ a obnovovací frekvencí 120 Hz. Nechybí samozřejmě ani tradiční průstřel kde se nachází 32MPx selfie kamerka. Čtečka otisků prstů je pak umístěna v power tlačítku. Na zadní straně nalezneme celkem tři snímače, přičemž ten hlavní disponuje rozlišením 64 MPx. Dále je zde 12MPx ultraširoký a 5MPx makro objektiv. Výkon dostal na starost čipset Qualcomm Snapdragon 778G spolu s 6 GB RAM a 128GB úložištěm, které je možné rozšířit pomocí microSD karet.

Můžeme se rovněž těšit na 5 000mAh baterii s podporou 25W nabíjení, ovšem nabíjecí adaptér budete v balení hledat marně. Samozřejmostí je pak Android 11 s nadstavbou One UI 3.1. Telefon bude k dispozici v modré, bílé a černé variantě a někteří čeští prodejci stanovili cenu na 10 490 Kč.

Jak se vám nový Samsung líbí?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)