Samsung Galaxy M51 přinese 7 000 mAh baterii a Snapdragon 730

samsung telefon výdrž baterie

Samsung má představit telefon Galaxy M51 každou chvíli a nyní víme, že přinese obří 7 000 mAh baterii. O telefonu slýcháváme pravidelně již března a nejnovější úniky zmiňují kromě baterie také použitý čipset. Měl by jím být Snapdragon 730, který tiká například i v Pixelu 4a.

Galaxy M51 přinese 7 000 mAh baterii

Úniky dále prozrazují, že hlavní čočka v Galaxy M51 bude disponovat rozlišením 64 megapixelů. Přední stranu bude pokrývat 6,67″ plochý panel s Full HD + rozlišením. Tento model byl také spatřen v benchmarku GeekBench, kde se označuje jako SM-M515F. V této variantě běželo 8 GB RAM a můžeme počítat také s podporou 25 W nabíjení, což není ale žádné překvapení.

Telefon si odbyde svůj debut v Indii, ale byl spatřen také na webových stránkách Samsungu pro Rusko, takže lze s jistotou říct, že se objeví i na dalších trzích. Jednou z funkcí, kterou bychom u telefonu rádi viděli je funkce zpětného nabíjení, kdy by mohl telefon posloužit zároveň i jako powerbanka.

Co říkáte na takto velkou baterii?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)