Samsung Galaxy M42 přijde brzy. Nabídne 6 000 mAh baterii a Snapdragon 750G

galaxy m42

Samsung a jeho model Galaxy M42 prý přijde brzy na trh. Tato série zažívá největší popularitu v Indii, ovšem jihokorejský gigant ji nabízí i na ostatních trzích včetně toho našeho. Dá se tedy čekat, že se i tento model dostane do Evropy a dle posledních informací se máme na co těšit.

Samsung Galaxy M42 přijde brzy

Telefon bude díky čipsetu Snapdragon 750G podporovat 5G sítě a díky indickému zpravodajství IANS známe i přibližnou cenu. Krátký článek hovořil o cenovém rozpětí 20 000 – 25 000 INR, což je asi 5 800 – 7 300 korun. Dá se ale čekat, že u nás bude telefon ještě o něco dražší. Samsung pro tento model zvolil kampaň #FastestMonster a právě tento hashtag má telefon nejvíce vystihovat.

samsung galaxy m42 přijde brzy

Galaxy M42 má disponovat 6 000 mAh baterií a čtyřmi fotoaparáty na zadní straně. Ten hlavní dostane prý rozlišení 64 MPx. Stejně jako u ostatních telefonů zde bude rozhodovat cena. Dostatečně výkonný a moderní čipset by díky velké baterii mohl sehrát v rozhodování velkou roli.

Jak se na nový Samsung telefon těšíte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)