Samsung Galaxy M31s přijde brzy na trh. Dorazí s obří baterií i čtyřmi fotoaparáty

galaxy m31s

Samsung Galaxy M31s přijde na trh již brzy. Nástupce populárního modelu M31 se má oficiálně odhalit 30. července, přičemž Samsung skrz Amazon sdílel hlavní funkce a přednosti tohoto telefonu. Co jsme se tedy dověděli?

Samsung Galaxy M31s přijde brzy na trh

Začněme displejem. Ten bude typu Infinity-O, přičemž mu nebude chybět průstřel uprostřed, jako vůbec prvnímu z řady Galaxy M. Samotný displej pak bude sAMOLED a bude disponovat Full HD + rozlišením. Přesnou velikost však zatím neznáme. Na zadní straně pak nalezneme čtyři fotoaparáty, přičemž ten hlavní bude mít rozlišení 64 megapixelů a můžeme se těšit také na funkci Single Take.

Stejně jako u předchozího modelu bude hrát u M31s prim 6 000 mAh baterie. Bude ji možné dobíjet skrz 25W rychlé nabíjení a dokonce budeme moci skrz telefon dobíjet naše ostatní příslušenství, takže nám poslouží zároveň i jako power banka. Na oficiálních fotografiích nevidíme čtečku otisků na zadní straně, takže by mohla být přímo v displeji nebo v power tlačítku. O výkon se postará Exynos 9611, který tiká například i v Galaxy A51. Sekundovat mu bude 6 GB RAM a 64/128 GB úložiště. Můžeme taktéž počítat s Androidem 10. Cena by se měla zastavit na hodnotě 20 000 INR, tedy asi 6 200 korun bez daně.

Těšíte se na Galaxy M31s?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)