Samsung Galaxy M31s spatřen v benchmarku Geekbench: 6000 mAh baterie a Exynos 9611

samsung galaxy m31s

Dle všeho to vypadá, že Samsung chystá nový telefon Galaxy M31s, který byl rovněž spatřen v benchmarku Geekbench. Bude se jednat o telefon střední třídy, který nabídne přímo obří kapacitu baterie. Co jsme se o něm vše dověděli?

Samsung Galaxy M31s spatřen v Geekbench

Samsung Galaxy M31s je označován jako SM-M317F a jak již název napovídá, bude se jednat o mírně vylepšenou verzi standardního Galaxy M31, který vyšel v únoru. Co se týče samotných výsledků, v jednojádrovém testu si telefon odnesl skóre 347 bodů a v multijádrovém pak 1 256 bodů. Geekbench Scorecard potvrzuje, že bude telefon pohánět čipset Exynos 9611 a 6 GB operační paměti RAM. Hardware bude tedy stejný, jako v případě klasického modelu.

samsung galaxy m31s geekbench

Očekávat můžeme taktéž 6 000 mAh baterii, která byla součásti M31 a také Android 10 s nadstavbou One UI. Zadní strana má taktéž zůstat nezměněná. Nalezneme zde tedy hlavní fotoaparát, který disponuje rozlišením 64 megapixelů, přičemž mu sekunduje 8 megapixelová ultraširokoúhlá čočka, 5 megapixelový makro snímač a hloubkový senzor. Na zadní straně je taktéž umístěna čtečka otisků prstů. Změny se mají týkat displeje a většího úložného prostoru.

Využili byste 6 000 mAh baterii?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)