Samsung Galaxy M31 dostává Android 11 s nadstavbou One UI 3.0

samsung galaxy nový systém

Samsung Galaxy M31 konečně dostává Android 11 s nejnovější nadstavbou One UI 3.0. Telefon, který zaujme mimo jiné svou velkou 6 000 mAh baterií má tak po několikatýdenním beta testování plnou verzi, kterou vypouští postupně.

Samsung Galaxy M31 dostává Android 11

Aktualizace Android 11 s nadstavbou One UI 3.0 se označuje jako M315FXXU2BUAC a mimo jiné přináší také bezpečnostní záplaty pro leden 2021. Dočkali jsme se však hlavně přepracovaného uživatelského rozhraní a několika nových funkcí. Kromě vylepšeného designu celého systému se zde nachází lepší animace, bubliny chatu u chatovacích aplikací, vylepšená úvodní obrazovka nebo zamykací obrazovka s widgety. Rovněž byl vylepšen výkon a výdrž baterie. Kompletní seznam změn si můžete prohlédnout na screenshotech.

Nový systém je aktuálně k dispozici v Indii, ovšem byl již spatřen i v Německu. Těm, kteří měli na svém telefonu beta verzi přijde aktualizace o velikosti asi 400 MB. Uživatelé, kteří mají stále starší systém přijde však aktualizace také, ovšem o velikosti asi 2 GB.

Už vám aktualizace přišla?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)