Samsung Galaxy M21 s obří baterií dostává Android 12 s One UI 4.1

galaxy m21 android 12 one ui 4.1

Poté, co Samsung aktualizoval většinu svých prémiových telefonů na One UI 4.1 se dostává také na levnější mobily, mezi které můžeme zařadit třeba Galaxy A32 5G, Galaxy M31 nebo nově také Galaxy M21, který byl představený přibližně před dvěma lety a snažil se zákazníky zlákat svou 6000mAh baterií.

Galaxy M21 dostává Android 12 s One UI 4.1 Core

Tato informace se objevila na fóru Samsung Community, která odhaluje aktualizaci One UI 4.1 Core na model Galaxy M21 (SM-M215F). Ta je samozřejmě postavena na Androidu 12. Instalační balíček má velikost asi 2 GB a kromě typických novinek, jako je přepracovaná aplikace Galerie či nové widgety můžeme počítat také s dubnovými bezpečnostními záplatami. Označuje se jako M215FXXU2CVCC a v tuto chvíli je dostupný v Indii, ale dá se očekávat, že se brzy dočkáme i u nás.

galaxy m21 one ui 4.1

Pokud vás zmátlo označení Core, jde v podstatě o ořezané One UI, které může postrádat některé funkce a chybí mu předinstalované některé aplikace, jako například Game Launcher. Jestliže tedy Samsung Galaxy M21 vlastníte, mrkněte do Nastavení > Aktualizace softwaru, zda jej náhodou nemáte k dispozici už nyní.

Už dostal váš mobil One UI 4.1?

Zdroj: Samsung Community

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)