Levný Samsung Galaxy M11 dostává Android 11 s nadstavbou One UI Core 3.1

samsung galaxy m11 android 11

Samsung Galaxy M11 dostává aktualizaci na Android 11 s nadstavbou One UI Core 3.1. Telefon byl představen v březnu loňského roku a běžel na něm Android 10 s nadstavbou One UI 2.0. Systém One UI Core 3.1 je odlehčenou verzí, které jihokorejský gigant vyvinul speciálně pro telefony nižší střední třídy.

Samsung Galaxy M11 dostává Android 11

Nový firmware se označuje jako M115FXXU2BUD8 a můžeme také počítat s dubnovými bezpečnostními záplatami. Již zmiňované One UI Core 3.1 přináší spoustu novinek a mělo by vylepšit uživatelský zážitek. Můžeme počítat se zlepšeným výkonem, lepším nastavením přizpůsobení, jednorázovými oprávněními aplikací či vylepšenou funkcí Digital Wellbeing. Nejedná se tedy o plnohodnotný One UI 3.1, ovšem nových funkcí je zde přesto požehnaně.

samsung galaxy m11 android 11 one ui core 3.1

Aktualizace byla aktuálně spatřena ve Vietnamu a Číně. Během několika dní, maximálně týdnů by se však měla dostat i do ostatních zemí. Pokud vám aktualizace již náhodou přišla, dejte nám prosím vědět do komentářů.

Už jste novou aktualizaci dostali?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)