Levný telefon Samsung Galaxy M02 představen: Potěší nadstandardní baterií i velkým displejem

samsung galaxy m02 predstaven

Minulý měsíc jsme se dočkali představení modelu Galaxy M02s, který nově dostává ještě levnější verzi. Byl totiž představen telefon Samsung Galaxy M02, který míří na nenáročné uživatele. Potěší však velkým 6,5palcovým displejem a také baterií s nadprůměrnou kapacitou 5000 mAh. Jaké jsou další parametry tohoto telefonu? Cena nového telefonu jasně ukazuje, že se jedná o přímou konkurenci oblíbeného modelu Xiaomi Redmi 9A.

Samsung Galaxy M02 představen jako konkurence Redmi 9A

Samotný displej spadá do kategorie „Infinity-V“, což znamená, že má výřez pro selfie kameru. Ve výřezu se ukrývá 5 MPx fotoaparát. Vzhledem k nízké ceně Galaxy M02 není velkým překvapením, že Samsung využívá „pouze“ HD+ rozlišení. Na zadní straně se nachází duální fotoaparát s 13 a 2 MPx. Kromě klasického širokoúhlého fotoaparátu, je to také makro kamera. Nechybí ani LED blesk.

Výkon telefonu Samsung Galaxy M02 má na starost čipset MediaTek MT6739W, který doplňuje 2 anebo 3 GB paměti RAM. K dispozici má uživatel 32GB úložiště, které se dá naštěstí rozšířit pomocí microSD karet až do velikosti 1 TB. Rovnou z krabice běží na Androidu 10 a nadstavbě One UI. Bohužel k nabíjení či přenosu dat se využívá starší microUSB konektor. Potěší alespoň 3,5mm audio konektor.

Telefon se začíná prodávat v Asii v černé, šedé, modré anebo červené barvě. A to za cenu 6999 INR, v přepočtu tak za cca 2 tisíce Kč. Samsung se tak snaží nabídnout přímou konkurenci telefonu Redmi 9A.

Dali byste přednost Samsung Galaxy M02 před Xiaomi Redmi 9A?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)