Nová Samsung sluchátka by měla mít konečně jednu žádanou funkci

Samsung Galaxy Live aktivní potlačení hluku

Jihokorejský Samsung má na 5. srpna naplánovanou velkou prezentaci nových produktů. Kromě telefonů a další chytré elektroniky se očekává také představení nových bezdrátových sluchátek. Jejich název bude Galaxy Live, jak jsme zjistili již z několika předchozích úniků informací. Na Twitteru se před pár hodinami objevila část oficiálního videa (už zmizelo), které sluchátkům přisuzovalo jednu velmi žádanou funkci. Možná tušíte, o co jde. Sluchátka Samsung Galaxy Live by měla mít aktivní potlačení okolního hluku.

Samsung-Galaxy-Buds-Live-Colors-Black-White-Mystic-Bronze-1.jpg

Jde o prvek, kterým se pyšní třeba Apple AirPods Pro a předchozí sluchátka od Samsungu jej nemají. Z toho důvodu se mluví o tom, že nová Galaxy Live nebudou následovníkem řady Buds, ale půjde si svou vlastní cestou. Napovídá tomu i celkem revoluční tvar ve stylu fazolky. Aktivní potlačení hluku není jedinou informací obsaženou ve videu k novým Samsung Galaxy Live. Kromě toto byly potvrzeny také tři barvy, ve kterých se mají sluchátka vyrábět a prodávat. Asi nepřekvapí, že půjde (stejně jako u chystaných telefonů) o černou, bílou a bronzovou.

Vyžadujete od sluchátek aktivní potlačení hluku?

Zdroj: GSMArena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)