Samsung Galaxy J5 konečně dostává aktualizaci na Android Nougat

samsung galaxy j5 nougat

V těchto dnech se spíše hovoří již o aktualizacích na Android 8 Oreo, nicméně modely střední třídy stále dostávají aktualizaci na Android Nougat. Nyní se dostalo i na jeden z nejprodávanějších telefonů minulého roku – Samsung Galaxy J5 (2016).

Android Nougat pro Samsung Galaxy J5 (2016) se postupně uvolňuje

Lidé ze sousedního Polska hlásí, že se jím na jejich telefonech začala objevovat aktualizace na Android 7.1.1. Kromě novinek z Androidu 7 Nougat se také aktualizovala nadstavba Samsung Experience na verzi 8.5. Nabízí tedy stejné rozhraní jako třeba u Galaxy Note 8.

Galaxy J5

Očekávat se tak dá například mnohem plynulejší a rychlejší prostředí. Pokud se vám aktualizace ještě sama nenabídla, můžete její dostupnost zkontrolovat ručně, a to tak, že v nastavení telefonu půjdete do nabídky “O zařízení” a klikněte na “Stahování aktualizací”. Je také dost možné, že se vám nyní aktualizace neukáže, uvolňuje se totiž ve vlnách, a i když už se dostalo na Polsko, tak k nám se může dostat například i za pár týdnů.

Samsung Galaxy J5 (2016)

Samsung Galaxy J5 (2016)

  • Displej 5,2'', SuperAMOLED, 1280 x 720 px
  • Procesor Qualcomm Snapdragon 410, 1,2 GHz
  • RAM 2 GB
  • Fotoaparát 13 MP
  • Úložiště 16 GB
  • Baterie 3100 mAh

Obdrželi jste už aktualizaci na Samsung Galaxy J5 (2016)?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)