Dalším telefonem Samsungu bude hodně levný model Galaxy J2

samsung galaxy j2

Samsung je na prvním místě v prodeji telefonů také kvůli telefonům střední a nižší třídy. Obzvlášť řada “Galaxy J” je mezi uživateli hodně oblíbená. Zanedlouho bychom se měli dočkat nového modelu, který se v této řadě objeví. A to Galaxy J2 (2018).

Samsung Galaxy J2 bude levný telefon, nepřinese ale moc vylepšení

Několik dní před Vánoci se na internetu objevily kompletní specifikace a také fotografie. Je dost možné, že se oficiálního představení dočkáme již na začátku příštího roku na veletrhu CES. Novinka od Samsungu bude hodně levné zařízení, které ale bude mít Super AMOLED panel.

Je tu ale problém s tím, že má mít rozlišení 960 x 540 pixelů. Což je stejně, jako u modelu z roku 2017, zároveň ale naroste o 0,3″ velikost displeje na celkových 5 palců. Hustota obrazových bodu je tak pouhých 234 ppi. To je v dnešní době poměrně málo i na levný telefon.

Další specifikace nejsou také žádná hitparáda. O výkon se stará Snapdragon 425, který doplňuje 1,5 GB RAM. Úložiště má mít kapacitu 16 GB. Kapacita baterie se zastavila na hodnotě 2 600 mAh. Rovnou z krabice poběží telefon na Androidu 7.1.1 Nougat. Zadní strana pak nabídne 8 MPx fototaparát. Cena by se měla pohybovat kolem částky 3 tisíce Kč.

Jak se vám líbí tento levný Samsung?

Zdroj: pocketnow.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)