Menu

Samsung Galaxy J2 Core na prvních snímcích: Malý a levný telefon s Android Go

První Android Go telefon od společnosti Samsung bude Galaxy J2 Core, o kterém jsme mohli v posledních několika měsících slyšet již několikrát. Dnes jsme se dočkali press renderu, který ukazuje kompletní záda tohoto telefonu, a to včetně všech barevných kombinacích, ve kterých bude tento levný telefon dostupný.

Galaxy J2 Core je očekávaný Android Go telefon. Takhle bude vypdat

Jak už jsme mohli vidět i dříve, tak Galaxy J2 Core bude následovat standardní design Samsung telefonů, který jsme mohli vidět v uplynulých letech. Nebude mít minimální rámečky, ale klasický displej s poměrem stran 16:9. Z obrázku také můžeme vidět, že telefon bude mít jeden hlavní fotoaparát, což není nic neobvyklého u Android Go zařízení. Zajímavě umístěný je hlasitý reproduktor, který se nachází vedle fotoaparátu s bleskem.

O výkon se v tomto telefonu bude starat Exynos 7570, který doplní 1GB RAM a 16GB vnitřní paměti. Baterie má mít kapacitu 2 600 mAh. Rovnou z krabice poběží na Androidu 8.1 Oreo Android Go edition. Prozatím není jasné, kdy se tento telefon oficiálně oznámí, ale dlouhou dobu už by to trvat nemělo, přeci jen se úniky o tomto telefonu ukazují několik týdnů až měsíců.

Těšíte se na levný telefon Samsung Galaxy J2 Core?

Zdroj: phonearena.com

 

Komentáře

Bicista

bicista 59

22.8.2018 19:33

“Galaxy J2 Core je očekávaný Android Go telefon” muze mi nekdo rici kdo, nebo ktera skupina lidi takovy telefon ocekava ? hracka pro deti :) to uz bych snad sel do bazaroveho telefonu pokud bych chtel diteti do zacatku dat telefon. Jak znam samsung tak cena bude takova, ze za to koupim konkurenci o level vyse.

RSS (komentáře k článku)