Samsung Galaxy Fold 2 bude levnější než první generace

samsung galaxy fold 2

Společnost Samsung již letos jeden ohebný smartphone představila, ale všichni víme, že Galaxy Z Flip není nástupcem Galaxy Fold. Koncem tohoto roku má Samsung zahájit prodej Galaxy Fold 2, tedy druhé generace tohoto telefonu. Ta má být navíc levnější.

O tomto telefonu uniklo několik informací, které naznačují, že bude začínat na nižší ceně, než předchůdce. Samsung zákazníkům nabídne 256 GB základního úložiště za nižší cenu. Původní Galaxy Fold byl za cenu asi 55 tisíc korun vůbec nejdražším telefonem, který kdy Samsung nabídl. Disponuje kromě ohebné obrazovky také tím nejlepším hardwarem a nabízí se pouze jedna 512 GB varianta.

Dle dalších spekulací má mít nová generace větší displej při zavřeném stavu. Současný Galaxy Fold nabízí totiž poměrně malou 4,6″ obrazovku. Místo výřezu se má na rozloženém displeji vyskytovat průstřel uprostřed displeje, který známe z nových vlajkových lodí. K představení by mělo dojít v listopadu, ovšem někteří optimisté tvrdí, že bude představen spolu s Galaxy Note 20 v srpnu.

Koupili byste si Galaxy Fold 2, kdyby byl levnější?

Zdroj: sammobile.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)