Samsung Galaxy F62 spatřen v GeekBench. Bude mít stejný výkon jako Galaxy Note 10

galaxy f62

Samsung nedávno představil model Galaxy F41 v Indii, ovšem v GeekBench se objevil další model, konkrétně Galaxy F62. Aktuálně je první jmenovaný telefon jediným zástupcem řady Galaxy F, ovšem dle leakerů ne na dlouho.

Samsung Galaxy F62 v GeekBench

Samsung Galaxy F62 se označuje jako Samsung SM-E625F a v benchmarku byl zastižen s čipsetem Exynos 9825. Tento čipset byl použitý například v evropských verzích modelu Galaxy Note 10, takže se nejedná o žádné ořezávátko a i dnes má výkonu na rozdávání. I skóre je podobné, jako právě s Galaxy Note 10. Telefon má v sobě Android 11, který bude dle leakerů součástí telefonu již od začátku, nikoliv jako aktualizace. To je další dobrá zpráva.

galaxy f62 geekbench

Zatím nevíme, zda bude telefon dostupný i na globálních trzích, osobně bychom však byli rádi. Mohl by mít totiž poměrně zajímavý poměr mezi cenou a výkonem, takže by byla škoda, kdyby nám ušel.

Co říkáte na Galaxy F62?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)