TOPlist

Galaxy F23 5G překvapí výkonným čipsetem. Samozřejmostí bude Android 12

snapdragon 750g galaxy f23 5g

Samsung loni vyprodukoval spoustu telefonů střední třídy, kam se řadil i model Galaxy F22, který se následně na evropských trzích prodával pod označením Galaxy M22. Jediným rozdílem byla menší baterie. Nyní to vypadá, že má jihokorejská firma stejný plán i na letošní rok.

Samsung vsadí u Galaxy F23 5G na výkon

Chystá se totiž telefon Galaxy F23 5G, který bude (s největší pravděpodobností) u nás známý jako Galaxy M23 5G. Tento model se objevil v benchmarku Geekbench, který prozrazuje dosti zajímavé informace. V Galaxy F22 (M22) tiká čipset MediaTek Helio G80, který sice není úplně špatný, ale výkonem na Snapdragony řady 7xx ztrácí. To si zřejmě uvědomil i Samsung, jelikož byl jeho nástupce v Geekbench spatřen s čipsetem Qualcomm Snapdragon 750G v kombinaci s 6 GB RAM.

samsung galaxy f23 5g geekbench

Ten přitom tiká ve spoustě telefonů vyšší střední třídy jako je OnePlus Nord CE 5G, Xiaomi Mi 10T Lite nebo původním Galaxy A52 5G, které budou pravděpodobně mnohem dražší než tento model. Systémem byl pak Android 12. V tuto chvíli bohužel nemáme žádné bližší informace o cenách a dostupnosti.

Jaký máte názor na řadu Galaxy M?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)