TOPlist

Samsung Galaxy F se objevil na fotografiích

galaxy_f_ico

Včera se na Twitter účtu @WindyLeak objevily údajné fotografie připravovaného telefonu Samsung Galaxy F. Na snímcích je vidět zařízení s logem Samsung v ochranném pouzdře, které se používá při testování nových zařízení, aby skrylo skutečný vzhled před zvědavými zraky.

Samsung Galaxy F Samsung Galaxy F

Telefon bude pravděpodobně vybaven 5,2″ displejem s rozlišením 2560 x 1440 obrazových bodů, jeho srdcem má být procesor Qualcomm Snapdragon 805 na 2,5 GHz, kterému budou sekundovat 3 GB operační paměti. K pořizování fotografií a natáčení videí má posloužit 16Mpx fotoaparát s optickou stabilizací obrazu. Telefony Samsung s těmito či podobnými specifikacemi se již několikrát objevily v různých srovnávacích databázích, včetně minulého týdne, kdy se ve výsledcích benchmarku GFXBench ukázal záhadný Samsung SM-G906S.

Samsung Galaxy F Samsung Galaxy F

Pravost snímku má dokládat jazyk prostředí na obrazovce vyfoceného zařízení – jedná se o vietnamštinu a ve Vietnamu se nacházejí hlavní výrobní závody Samsungu, odkud již v minulosti několik obrázků uniklo.

Samsung Galaxy F má být „prémiovou“ či snad dokonce „luxusní“ řadou mobilních telefonů tohoto jihokorejského výrobce. Má nabídnout tělo z hodnotnějších materiálů, jako je například kov a nejvyšší hardwarové parametry.

Samsung Galaxy F (dole) ve srovnání s Notem 3 Samsung Galaxy F (dole) ve srovnání s Notem 3

Zajímavostí je reproduktor, situovaný na spodní hraně telefonu, podobně jako na Galaxy Note 3. Pochopitelně tedy nelze vyloučit ani variantu, že by se mohlo jednat o Samsung Galaxy Note 4, který by měl být taktéž vybaven QHD obrazovkou (o novinkách kolem Note 4 jsme psali včera v aktualitě Samsung Galaxy Note 4: na světlo vyplouvají první informace). Stejně tak se ale může jednat o podvrh.

Zdroje: 4PDA, Phone Arena, BGR, Talk Android.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

Karel Kilián je zkušený technický redaktor a copywriter s bohatou praxí v oblasti informačních a komunikačních technologií. Jeho kariéra začala na pozici prodavače, odkud postupně… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (31)