Chytrý prsten od Samsungu sebere pozornost řadě Galaxy S24. Jak se bude jmenovat?

galaxy ring
  • Samsung se připravuje na odhalení chytrého prstenu 
  • Měl by nést označení „Samsung Curio“ 
  • K uvedení by mohlo dojít na akci Galaxy Unpacked z kraje příštího roku 

Podle spolehlivého leakera Ice Universe se společnost Samsung pomalu připravuje na odhalení nového produktu, který pravděpodobně trochu sebere pozornost řadě Galaxy S24. V centru dění bude na stejné akci pravděpodobně nový chytrý prsten, který by mohl nést název Samsung Curio.

I když Samsung oficiálně nepotvrdil, jak se bude produkt označovat, žádost o ochrannou známku „Samsung Curio“ napovídá právě tento název. Zatímco některé zdroje tvrdí, že by prsten mohl být vydán ještě v letošním roce, další spekulace nás vedou k akci Galaxy Unpacked v únoru příštího roku, a to kvůli času potřebnému pro lékařské certifikace.

Samsung-Smart-Ring-leak

I když se v původních zprávách mluvilo o displeji, patentové informace tuto vlastnost nepotvrdily. Vývojáři ze Samsungu se namísto něj zaměřili na senzory EKG a PPG pro monitorování srdečního tepu a teploty. Ještě stále není jasné, zda bude prsten podporovat hlasové ovládání, které by bylo jistě příjemnější než malá dotyková obrazovka.

galaxy smart ring

Zdroje hovoří také o interakci s ostatními chytrými zařízeními od Samsungu, což znamená, že bude prsten doplňkem pro každého, kdo vlastní telefon/hodinky jihokorejského výrobce. Vůbec bych se nedivil, kdyby firma (stejně jako třeba u hodinek) zamkla některé funkce právě jen na telefony Samsung. Na další informace si budeme muset ještě nějakou dobu počkat.

Koupili byste si chytrý prsten od Samsungu?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)