Samsung uvedl Galaxy Buds2 Pro: Menší, ale o kus šikovnější

Samsung Galaxy Buds2 Pro specifikace cena představení

Společnost Samsung dnes v rámci tradičního letní akce Unpacked představila mimo jiné také další bezdrátová TWS sluchátka Galaxy Buds2 Pro. Vylepšená varianta staršího modelu má dle oficiální prezentace například vylepšené inteligentní aktivní potlačení hluku (ANC) a také citlivější ambientní mód pro propouštění zvuku při konverzacích. Oproti starším špuntům se také zvedla kvalita přenosů z 16bitové na 24bitovou hloubku (v případě kodeku Samsung Seamless Codec) a Bluetooth je zde ve verzi 5.3.

Výdrž Samsung Galaxy Buds2 Pro je v případě nevyužijí ANC až osm hodin u samotných sluchátek a 29 hodin i s použitím pouzdra. Jde o téměř totožné hodnoty jako u Buds2, nicméně nové špunty jsou o 15 % menší. Nechybí krytí IPX7 nebo funkce 360 Audio, díky které sluchátka umějí reagovat na změnu nasměrování vůči zdroji zvuku. Jsou přímo podporovány formáty 5.1, 7.1 a Dolby Atmos. Za určitých okolností je sluchátka možné propojit současně s několika zdrojovými zařízeními od Samsungu.

Nová Galaxy Buds2 Pro jsou hned od dnešního dne k dostání v předprodeji za 5 699 Kč, zatím v šedé a fialové barvě. Do klasického prodeje sluchátka vyrazí 26. srpna a do té doby je pro první zájemce jako bonus připravena bezdrátová nabíjecí podložka.

Která novinka vás nejvíce zaujala?

Zdroj: Samsung

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)