Samsung za pár dní představí nástupce Galaxy Buds Pro. Známe cenu

samsung galaxy buds pro

Již na 10. srpna je naplánována akce Galaxy Unpacked, kde dojde na představení hned několika očekávaných produktů v čele s ohebnými modely Galaxy Z Fold4 a Galaxy Z Flip4. Dostane se ale také na řadu hodinek Galaxy Watch5 nebo sluchátka Galaxy Buds 3 Pro.

Samsung Galaxy Buds 3 Pro se představí 10. srpna

Vzhledem k tomu, že Galaxy Buds Pro nikdy nedostaly nástupce se očekávalo, že novinka ponese označení Galaxy Buds 2 Pro. Jihokorejský gigant se však rozhodl z neznámého důvodu dvojku přeskočit a sluchátka se budou nazývat Galaxy Buds 3 Pro. Označují se jako SM-R510 a prošla certifikací FCC, což je pro nás dobrá zpráva, jelikož je téměř jisté, že je Samsung na své akci skutečně představí.

samsung-galaxy-buds-3-pro

V tuto chvíli není jasné, jaké novinky Galaxy Buds 3 Pro nabídnou, ale byla spatřena na jednom z evropských e-shopů, kde cena činila 213 EUR, tedy asi 5 200 korun. K dostání mají být v bílé, šedé a fialové variantě.

Měli jste někdy sluchátka od Samsungu?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)