Samsung Galaxy A91 poodhalen s předstihem. Nemá chybět periskop, Snapdragon 855 nebo rychlé nabíjení

samsung galaxy a91 unik informaci

O chystaném telefonu Samsung Galaxy A91 slýcháme už delší dobu. Poprvé se zmínky objevily již v srpnu tohoto roku. Samsung již potvrdil, že telefon bude mít 45W ultra rychlé nabíjení a rovnou z krabice poběží na Androidu 10. Vydání je plánováno na začátek roku 2020. Očekává se rovněž čipset Snapdragon 855 a baterie o kapacitě 4 500 mAh. Nyní jsme se dočkali úniku designu a telefon v mnohém připomíná chystanou řadu Galaxy S11.

Design Samsung Galaxy A91 poodhalen

Poslední únik ukazuje design telefonu. Na zadní straně můžeme vidět čtyři fotoaparáty v levém horním rohu, nicméně podle serveru 91Mobiles, který informace zveřejnil, existuje i verze se třemi fotoaparáty. Zajímavá je informace o periskopu, telefon by mohl mít stejný zoom jako některé Huawei telefony.

Samsung Galaxy A91: 360 degree renders EXCLUSIVE

Samsung Galaxy A91: 360 degree renders EXCLUSIVE

Přední strana vypadá podobně jako Galaxy Note 10 a pravděpodobně i Galaxy S11. Průstřel pro selfie kameru je vycentrován. Podle informací má mít 32 MPx selfie kameru. Na renderech není Bixby tlačítko ani čtečka otisků prstů. Může se tak jednat o další telefon se čtečkou otisků prstů v displeji. Samotný displej má mít velikost 6,7 palců, panel má být Super AMOLED s FullHD+ rozlišením. Dostat se má i na 5G verzi. Zajímavá je i informace, že se tento telefon má na některých trzích prodávat pod označením Samsung Galaxy S10 Lite.

Jak se vám líbí Samsung Galaxy A91?

Zdroje: gsmarena.com, 91mobiles.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)