Samsung Galaxy A80 se se začal prodávat v ČR. Kolik stojí?

samsung galaxy a80

Dnes se sice se zpožděním ale přeci začal prodávat Samsung Galaxy A80 v České republice. Ten se přitom měl začít prodávat mnohem dříve, jelikož byl představen na začátku dubna, ovšem ve firmě trval blíže nespecifikovaný zádrhel, který prodej znemožňoval.

Samsung Galaxy A80 disponuje osmijádrovým čipsetem Qualcomm Snapdragon 730 s maximální frekvencí 2,2 GHz, kterému sekunduje 8 GB paměti RAM. Dále nechybí podpora Dual SIM nebo Bluetooth 5.0. Hlavním benefitem tohoto zařízení je bezesporu jeho otočný fotoaparát. Hlavní snímač má rozlišení 48 megapixelů, sekundární pak 8 megapixelů a dokonce zde nalezneme také ToF 3D kameru. Otáčení fotoaparátu zabere méně, než pouhé dvě sekundy a tak by absence selfie kamerky neměla být žádným závažným problémem.

Na přední straně nalezneme prostorný 6,7″ AMOLED displej s Full HD+ rozlišením. Čtečku otisků prstů pak nalezneme přímo v displeji, přičemž je vybavena bezpečnostní platformou Samsung Knox, která chrání jak hardwarovou tak i softwarovou úroveň zabezpečení. Oficiální doporučená cena startuje na 16 990 korunách. K zakoupení je u většiny českých prodejců.

Zaujal vás Samsung Galaxy A80?

Zdroj: vlastní

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)