Uniká spousta informací ohledně očekávaného Galaxy A73. Těšíte se na něj?

samsung galaxy a73 render

Dva týdny zpět jsme mohli vidět první rendery chystané vyšší střední třídy v podobě modelu Galaxy A73. Dnes se jeden z nejpopulárnějších leakerů, @OnLeaks podělil o další a navíc přidal spoustu hardwarových specifikací. Pojďme se na to tedy mrknout.

Samsung Galaxy A73 rendery

Telefon má být dle leakera vybaven 6,7″ Full HD+ AMOLED panelem s průstřelem uprostřed, čtečkou otisků prstů pod ním a obnovovací frekvencí 90 Hz. Zde je to ale poměrně nejisté, jelikož se objevují také informace o 120Hz displeji. Na zadní straně pak nalezneme čtveřici snímačů v čele s hlavním 108Mpx snímačem. Pod kapotou by měl tikat čipset Qualcomm Snapdragon 750G s 8 GB RAM a 128GB úložištěm, a těšit se můžeme také na Android 12, který bude na telefonu předinstalovaný.

Samsung Galaxy A73 rendery

O výdrž se pak bude starat 5000mAh baterie s podporou 33W nabíjení a uvádí se také certifikace IP67. Co se týče barevných variant, dostaneme na výběr z černé a zlaté, přičemž cena by neměla překročit 390 EUR, což je asi 10 000 korun. Jihokorejský gigant by mohl telefon představit koncem letošního roku.

Jak se na telefon těšíte?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)