TOPlist

Samsung Galaxy A71 bude vypadat velmi podobně jako Galaxy Note 10

samsung galaxy a71

V posledních několika týdnech jsme vás informovali o několika únicích informací, které se týkají chystaného telefonu Samsung Galaxy A71. Nejnovější tweet renomovaného leakera – Evena Blasse ukazuje, jak bude zařízení vypadat. Jelikož je tento leaker většinou celkem přesný si tak můžeme udělat obrázek o přibližném vzhledu zařízení.

Zařízení na první pohled připomíná Samsung Galaxy Note 10. Telefon má zaujmout Infinity-O AMOLED displejem, který taktéž pokrývá přední stranu Galaxy Note 10. Telefon má také tenké boční a horní rámečky. Evan Blass ovšem neposkytl nic jiného, než jeden obrázek. Telefon má být představen již 20. února na MWC 2020 v Barceloně. Dle spekulací má společnost kromě tohoto telefonu představit také Galaxy S11 a Galaxy Fold 2.

samsung galaxy a71 even blass

Galaxy A71 má být poháněn čipsetem Exynos 980, který kromě podpory 5G zvládne také fotoaparát o rozlišení až 108 megapixelů či natáčení 4K videí při 120 FPS. Samotný procesor je pak složen ze dvou jader Cortex-A77 a šesti jader Cortex-A55.

Jak se vám zatím líbí Galaxy A71?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)