Samsung představil telefon Galaxy A70s. Má 64 MPx fotoaparát, velkou baterii a nový design

predstaveni telefonu Samsung Galaxy A70s

Po několika únicích, jsme se konečně dočkali představení telefonu Samsung Galaxy A70s. Jak už název napovídá, jedná se o vylepšený model původního Galaxy A70. Nově má například 64 MPx fotoaparát, pozměnil se design zadní strany, nebo se navýšila kapacita baterie.

Samsung Galaxy A70s oficiálně představen

Na přední straně si nevšimnete v podstatě žádných změn. Displej má stále velikost 6,7 palců, jedná se o Super AMOLED panel s FulllHD+ rozlišením. Nechybí výřez, ve kterém je 32 MPx selfie kamera a čtečka otisků prstů v displeji.

samsung galaxy a70s design

Designové změny proběhly na zadní straně, kde si nově můžete všimnout tzv. 3D prism designu. Hlavní fotoaparát má 64 MPx a světelnost F/1,8, sekundární ultraširokoúhlý fotoaparát má 8 MPx, třetí je 5 Mpx senzor pro hloubku ostrosti. Telefon dokáže nahrávat videa až ve 4K rozlišení a 30 FPS.

samsung galaxy a70s

Výkon má na starost Snapdragon 675, který doplňuje 6/8 GB RAM a 128GB úložiště. Baterie má kapacitu 4 500 mAh, telefon podporuje i 25W rychlé nabíjení. Rovnou z krabice běží na Androidu 9 Pie a nadstavbě OneUI. Telefon byl představen v Indii, kde se od zítřejšího dne začíná prodávat za částku 28 999 INR, což je v přepočtu s DPH cca 11 800 Kč. V tuto chvíli ještě nebyla oznámena dostupnost ve zbytku světa, včetně Evropy.

Jak se vám líbí Samsung Galaxy A70s?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)