TOPlist

Samsung Galaxy A55 spatřen v benchmarku. Má slušný výkon!

Samsung Galaxy A55
  • Samsung Galaxy A55 bude patři k nejprodávanějším telefonům roku 2024
  • O výkon se postará Exynos 1480, chybět nebude operační systém Android 14
  • Telefon se objevil v testu Geekbench, máme tedy konkrétní představu o výkonu

Áčkové telefony od společnosti Samsung patří dlouhodobě k těm nejprodávanějším na celém světě a očekáváme, že Galaxy A55 naváže na své předchůdce. Ale nebude to mít vůbec jednoduché, konkurentů je na trhu celá řada, přičemž v roce 2024 bude situace opět složitější.

Velkého významu střední třídy si je ale Samsung vědom a můžeme očekávat, že si na modelu Galaxy A55 dá záležet. Už před dvěma týdny jsme si mohli prohlédnout první snímky chystaného přístroje, nyní už si můžeme udělat lepší představu o jeho výkonu, který bude zajišťovat Exynos 1480.

Samsung Galaxy A55

Samsung Galaxy A55 dosáhl v testu Geekbench na 1180 respektive 3526 bodů, což proti předchozímu modelu značí nárůst přibližně o 15 procent. To se nemusí zdát mnoho, ale současně to nebude žádný propadák. Sám jsem v minulosti doma několik měsíců měl Samsung Galaxy A52s 5G a jeho největší výhodou byla jeho nenápadnost. V ničem neexceloval, ale současně neměl žádné vyloženě slabé místo. Jeho nástupci jdou podobným směrem a jiný nebude ani Samsung Galaxy A55. Otázkou zůstává, jestli dokáže navázat na své předchůdce, ve střední třídě dnes chce uspět každý (s výjimkou společnosti Apple).

Těšíte se na Samsung Galaxy A55?

Zdroj: gizmochina

Jozef Cmar
O Autorovi - Jozef Cmar

O telefonech začal psát už před dvaceti lety, tehdy se zaměřoval na Sony Ericsson. Později vytvořil projekt XPERIA.cz (a doménu si nechal až do současnosti,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)