Samsung Galaxy A55 bude hit! Ale co ta rychlost nabíjení?

Samsung
  • Samsung Galaxy A55 5G bude patřit k nejprodávanějším telefonům příštího roku
  • Letošní model nabízel 25W nabíjení a to není na konci roku 2023 žádná hitparáda
  • Telefon bude poháněn procesorem z dílny Samsungu, měl by to být Exynos 1480

Postupně získáváme lepší a lepší představu o podobě (lépe řečeno výbavě) nového Samsungu Galaxy A55. Telefon pravděpodobně nebude mít nový fotoaparát, už ten současný u Galaxy A54 podává velmi pěkné výsledky. Radost by udělala grafika s vyšším výkonem, jak to ale bude s rychlostí nabíjení?

Samsung

Bohužel vás zklamu, Samsung Galaxy A55 má nabízet 25W nabíjení a žádný posun kupředu se nekoná. Netvrdím, že toto nabíjení je úplně pomalé, ale do roku 2024 už nepatří. Tím spíše u telefonu, který přece jenom nebude patřit k těm nejlevnějším. Konkurence umí za stejnou cenu mnohem rychlejší nabíjení.

Pokud jste si ale zvykli nabíjet telefon například přes noc a rychlé doplnění energie nepotřebujete, pak vás rychlost nabíjení nemusí moc trápit. Současný Samsung Galaxy A54 5G patří k nejprodávanějším telefonům na trhu, rychlost nabíjení zákazníkům evidentně nevadí… Uvidíme, kam se výkonově posune použitý Exynos 1480, alespoň v této oblasti by nás mohl Samsung potěšit.

Bude vám v roce 2024 stačit 25W nabíjení?

Zdroj: gizmochina, gsmarena

Jozef Cmar
O Autorovi - Jozef Cmar

O telefonech začal psát už před dvaceti lety, tehdy se zaměřoval na Sony Ericsson. Později vytvořil projekt XPERIA.cz (a doménu si nechal až do současnosti,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)