TOPlist

Galaxy A54 i Redmi Note 12 Pro extrémně zlevnily. Ceny bestsellerů klesly na absolutní minimum

xiaomi-redmi-note-12-pro

Komerční článek

  • Vybrané telefony od Xiaomi i Samsungu klesly na minimum
  • Za skvělé ceny jsou základní modely i vyšší střední třída
  • Ke všem telefonům dostanete prodlouženou tříletou záruku zcela zdarma

Od dnešního dne pořídíte oblíbené modely od Xiaomi a Samsungu supervýhodně. Nejen, že pořádně zlevnily, ale navíc k nim získáte i parádní bonus. Díky této kombinaci výhod je teď pořídíte za absolutně nejnižší ceny na trhu. A co víc, ke všem modelům dostanete od Mobil Pohotovosti prodlouženou tříletou záruku úplně zadarmo.

Bestseller Xiaomi

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G vás díky bonusu a slevovému kódu “xiaomi15” vyjde na 5 366 Kč (běžně 7 490 Kč), což je vzhledem k jeho skvělým parametrům lákavá koupě – takhle levný totiž ještě nikdy nebyl. Za 6 191 Kč (s kódem xiaomi10) pořídíte ještě o kus výkonnějšího sourozence – Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ 5G (běžně 7 990 Kč). xiaomi-redmi-note-12-pro-displej

Skutečně vlajkové parametry, jako jsou 144Hz AMOLED displej, 5 000mAh baterie s 120W ultrarychlým nabíjením nebo skvělý 50Mpx Leica fotoaparát, najdete u Xiaomi 13T Pro. Pořídíte ho už za 13 791 Kč (běžně 16 990 Kč). A pokud sháníte skutečně levný telefon, s nadupaným Redmi Note 12 za 3 290 Kč chybu rozhodně neuděláte.

Galaxy A54 za nejmíň

A co na to konkurence? Áčková řada Samsungů se po právu řadí mezi to nejlepší, co lze ve střední třídě vůbec pořídit. Konkrétně Samsung Galaxy A54 bezvadně fotí, díky 8jádrovému procesoru je parádně plynulý, a na jedno nabití vydrží klidně i dva dny. Teď je navíc absolutně nejlevnější, co kdy byl – seženete ho už za 6 890 Kč (běžně 7 890 Kč).

Ještě levněji pořídíte Samsung Galaxy A34, právě teď ho koupíte už za 6 292 Kč (běžně 6 792 Kč). A doslova za hubičku teď seženete i Galaxy A14, stojí totiž jen 3 390 Kč. Kompletní nabídku zlevněných produktů najdete na mp.cz/vyprodej. samsung-galaxy-a54-zadni-strana

Mobil Pohotovost GSM s.r.o.

je specialistou na prodej a servis mobilních telefonů a tabletů s více než dvacetiletou historií. Nabízí jak nové produkty z oficiální české distribuce, tak i zánovní a použité přístroje, a vyniká unikátní kombinací služeb, která zákazníkům umožňuje zboží nejenom koupit, ale i prodat, čímž mohou získat výhodnou cenu za nový přístroj. Společnost provádí opravy telefonů většiny značek a poskytuje autorizovaný, záruční i pozáruční servis. Prodejny vás překvapí moderním designem a mladý, profesionální tým vám nabídne individuální a přátelský přístup, ať už přicházíte s jakýmkoli úmyslem – nakoupit, prodat, opravit zařízení nebo získat radu.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)