Samsung Galaxy A53 5G odhalen s předstihem. Naše obavy se naplnily

galaxy a53 5g

Zatímco u nás se představí nástupce populárního modelu Galaxy A52 až 17. března, v některých zemích jako je například Vietnam, Keňa nebo Srbsko se už začal neoficiálně prodávat. Díky tomu už známe veškeré specifikace a dokonce můžeme na YouTube nalézt řadu unboxing videí.

Galaxy A53 odhalen s předstihem

Podle očekávání přední stranu mobilu pokrývá 6,52palcový AMOLED displej se 120Hz obnovovací frekvencí a Full HD+ rozlišením. Pod kapotou pak tiká čipset Samsung Exynos 1200, což je jedna z hlavních změn oproti staršímu modelu, ve kterém jsme se mohli spolehnout na Snapdragony. Dopomáhá mu 8 GB operační paměti RAM a 128GB úložiště. Baterie dostala kapacitu 4500 mAh a na zadní straně nalezneme velice podobný modul fotoaparátů v čele s 64Mpx hlavním snímačem. Dále zde nalezneme 12Mpx ultraširoký snímač a dva 5Mpx fotoaparáty.

Systémem je podle očekávání Android 12 s nadstavbou One UI 4. V balení pak nalezneme pouze nabíjecí kabel a sponku na vysunutí SIM karty. Potvrdila se tedy informace, kterou jste u nás na webu mohli číst přibližně před týdnem, která hovořila o tom, že jihokorejská firma přestane dodávat adaptéry i do telefonů střední třídy.

Galaxy A53 – Full Unboxing Leaks / NO Charger

Galaxy A53  - Full Unboxing Leaks / NO Charger

Jak se vám líbí nová střední třída od Samsungu?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)