Uniká hromada informací o Galaxy A53. Bohužel se potvrdila jedna ze spekulací

galaxy a53

Samsung by měl svůj očekávaný telefon Galaxy A53 představit již v březnu letošního roku. Nad nástupcem velice populárního modelu však visí řada otazníků a již dříve jsme vás informovali o tom, že nedostane audio jack. Nyní se tato zpráva bohužel potvrdila.

Galaxy A53 přijde o audio jack. Dostane ale větší baterii

Na internet se totiž dostalo hned několik oficiálních materiálů o tomto telefonu, které potvrzují několik specifikací a bohužel je mezi nimi i informace o chybějícím audio jacku. Pokud vás to alespoň trochu uklidní, slot na microSD kartu nezmizel.

Z druhé strany se nově dočkáme 5000mAh baterie oproti 4500mAh v Galaxy A52(s) 5G. Pod kapotou má pak tikat čipset Exynos 1280, který bude vyráběn pomocí 5nm procesu. Zda bude disponovat alespoň stejným výkonem, jaký poskytuje Snapdragon 778G zatím nevíme.

Telefon si zachová AMOLED panel s Full HD+ rozlišením a 120Hz obnovovací frekvencí. Nebudou chybět ani stereo reproduktory s podporou Dolby Atmos či 64Mpx hlavní fotoaparát. Můžeme počítat také se certifikací IP67.

Jak se na Galaxy A53 těšíte?

Zdroj: gizmochina.com, OnLeaks

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)