Samsung Galaxy A52s 5G nabídne vynikající poměr cena/výkon. Půjdete do něj?

samsung galaxy a52s

Společnost Samsung uspěla letos nejen s vlajkovými telefony, ale osvědčila se také střední třída, konkrétně telefony z řady Galaxy A a také Galaxy M. Takový Galaxy A52 5G patří k nejprodávanějším telefonům své kategorie a tak není divu, že firma chystá nástupce. Ten nabídce nový čipset, ostatní specifikace mají zůstat podobné. Nejvíce se svými specifikacemi aktuálně podobá nedávno představenému realme GT Master Edition.

Samsung Galaxy A52s 5G se brzy představí

Dle posledních informací má pod kapotou aktualizovaného Galaxy A52s 5G tikat nedávno představený čipset Qualcomm Snapdragon 778G. Ten nabízí výkonnější jádra Cortex-A78 a je založen na 6nm architektuře, takže se můžeme těšit na lepší energetickou efektivitu a také samozřejmě výkon. Telefon se má prodávat ve verzích 6/128 GB a 8/256 GB a nemá chybět ani slot na microSD karty.

Zbytek specifikací je identický s Galaxy A52 5G. Můžeme počítat s 6,5″ Super AMOLED displejem se 120Hz obnovovací frekvencí, 64MPx hlavním snímačem nebo 12MPx ultraširokým senzorem. K představení má dle všeho dojít velice brzy.

Jak se na telefon těšíte?

Zdroj: gizchina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)