Samsung Galaxy A33 5G přijde o dvě (pro někoho) podstatné věci. Budou vám chybět?

samsung galaxy a33 5g

Je to jen pár dní, co jsme vám psali o tom, že Samsung chystá nástupce svého populárního modelu Galaxy A52. Nyní to však vypadá, že se nových verzí dočkají i další zástupci. Na internet totiž unikl model Galaxy A33 5G.

Samsung Galaxy A33 5G nedostane audio jack ani slot na microSD

Samsung nabízí dvě verze svého Galaxy A32 – jeden s podporou 5G sítí a druhý bez, ovšem s lepším displejem i hlavním fotoaparátem. Samsung Galaxy A33 5G před několika hodinami prošel na FCC, který nám odhalil několik specifikací. Telefon se označuje jako SM-A336B a nabídne baterii s kapacitou 5 000mAh, která bude podporovat 25W nabíjení. Zajímavostí je, že dle FCC nedostane tento model audio jack ani slot na microSD karty.

samsung galaxy a33 5g

Telefon by měl rovněž dostat 6,4″ AMOLED displej a k představení má dojít ještě v prvním čtvrtletí letošního roku. Bohužel jsme se nedozvěděli žádné informace o ceně a třeba použitém čipsetu. Každopádně jihokorejská firma zbrojí a zaútočí na střední třídu hned s několika novými telefony v kratším časovém horizontu.

Jak se těšíte na telefon Galaxy A33?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)