Samsung Galaxy A32 5G přijde již brzy. Potěší nejen parametry, ale také design

samsung 5g telefon

Samsung Galaxy A32 5G přijde již brzy a díky CAD renderům z listopadu známe jeho přibližnou podobu. Dnes se však podíváme na spoustu oficiálních renderů, které právě nyní unikají. Telefon bude k dispozici ve čtyřech barevných variantách a můžeme počítat také s Infinity-V displejem.

Samsung Galaxy A32 5G přijde již brzy

Nové rendery nám přinesl německý web WinFuture. Infinity-V displej má mít velikost 6,5 palce a záda mají být plastová, přičemž zde nalezneme hned čtyři fotoaparáty. Hlavní snímač bude mít rozlišení 48 MPx, dále můžeme počítat s ultraširokým, hloubkovým a makro senzorem. Fotoaparáty bude zapuštěné přímo do zadní strany a nenalezneme zde žádný čtverec či obdélník. Telefon tak zřejmě bude možné pohodlně ovládat třeba na stole.

Na levé straně pak nalezneme slot na SIM kartu, na pravé pak ovládání hlasitosti a power tlačítko se čtečkou otisků prstů. Počítat můžeme také s Androidem 11, čipsetem MediaTek Dimensity 720 a 4 GB RAM.

Jak se na telefon těšíte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)