Další dva oblíbené mobily střední třídy dostávají One UI 4.1

samsung galaxy m22 galaxy a13 android 12 one ui 4.1

Společnost Samsung před několika dny vydala svou nadstavbu One UI 4.1 se systémem Android 12 na další dva telefony střední třídy. Prvním z nich je Samsung Galaxy A31, tedy kousek, který ve své době reprezentoval cenovou kategorii okolo 5 000 Kč, druhým pak Samsung Galaxy M22, novější telefon za podobnou cenu.

Galaxy A31 a Galaxy M22 dostávají One UI 4.1

V případě Galaxy M22 se aktualizace označuje jako M225FVXXU4BFD8 a v současné době byla spatřena v Saúdské Arábii. Je potřeba dodat, že tento model používá tzv. One UI Core, takže může být teoreticky ochuzen o některé prémiové funkce nadstavby. Starší Galaxy A31 pak dostává aktualizaci, která se označuje jako A315FXXU1DVD8 a je k dispozici v Rusku. Nebude však trvat dlouho, než se update obou mobilů dostane i k nám.

Samsung ONE UI 4.1 Update is OUT – Every New Feature!

Samsung ONE UI 4.1 Update is OUT - Every New Feature!

Mimo to můžeme počítat v obou případech s dubnovými bezpečnostními záplatami. Pokud tedy jeden z těchto telefonů máte, zkuste aktualizaci manuálně zkontrolovat v Nastavení > Aktualizace softwaru. V případě, že ji máte dostupnou nám prosím dejte vědět do komentářů.

Dostal už váš mobil One UI 4.1?

Zdroj: SamMobile, gizmochina

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)