Samsung Galaxy A30 dostává aktualizaci na Android 10

galaxy a30 android aktualizace

Několik hodin poté, co jsme vás informovali o tom, že byl na nejnovější Android 10 aktualizován telefon Galaxy A50s se dostává také na Galaxy A30. Navzdory informacím, že bude aktualizován až za měsíc přichází již teď. První uživatelé hlásí aktualizaci v Indii a Japonsku, a očekává se, že brzy přijdou na řadu také evropské země.

Aktualizace přináší tradičně nadstavbu One UI 2.0, přičemž changelog obsahuje standardní funkce nového Androidu – tmavý režim, nová gesta, vylepšení ochrany soukromí a také aktualizované Samsung aplikace. Bohužel zde není žádná zmínka o natáčení obrazovky. Zatím není jasné, proč Samsung tuto funkci vynechal a zda ji přidá v dalších aktualizacích.

samsung galaxy a30 android 10

Aktualizace nese označení A305FDDU4BTB3 a má velikost 1,4 GB. Obsahuje také únorové bezpečnostní záplaty. Doporučujeme zkontrolovat dostupnost skrz Nastavení>Aktualizace softwaru. V případě, že ji budete mít dostupnou, dejte nám prosím vědět do komentářů.

Máte již dostupný Android 10 pro Galaxy A30?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)